KONST / Litografier / Färglitografier 12861209
nr 1286 1209
Sven Bertil Berg
(f. 1931), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, daterad 1982, numrerad 15/275. Motivet: 25x26 cm
Sven Bertil Berg, svensk bildkonstnär född 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:04:06
100 kr
150 kr